Menu
Aizoon Service

Usnadníme vám vstup do světa eCommerce

Zjistit více
O projektu

Jak to funguje?

Společnost Aizoon nabízí komplexní služby v oblasti eCommerce. Nejsme jen programátoři. V našem týmu a u našich partnerů jsou specialisté na marketing, digitální kampaň management, řízení projektů, business consulting, datoví specialisté, programátoři a odborníci na databáze a řada dalších profesí.

Vize

Setkáme se s vámi a společně projdeme vaše požadavky a očekávání. Definujeme vizi projektu a určíme jednotlivé cíle, kterých chcete dosáhnout.

Plán

Definované cíle rozpracujeme do detailního plánu, který společně odladíme. Nedílnou součástí plánu jsou všechny nezbytné součinnosti, definovaná rizika a samozřejmě náklady, které musejí být adekvátní vůči vašim očekáváním.

Implementace

Snažíme se používat ověřená a stabilní řešení, která dále upravujeme dle vašich požadavků. Samozřejmě nastavíme i celé komunikační a marketingové prostředí - od ppc kampaně přes facebook až po mailling.

Provoz

Neopustíme vás. Vše co dodáváme též provozujeme a spravujeme. Dlouhodobá udržitelnost a efektivita je základem každého úspěšného projektu.

Řešení

Aktuální projekty.

Máme za sebou úspěšně realizované projekty zejména z oblasti maloobchodu s přesahem do logistiky včetně integrací na vnitřní IT systémy. Nedílnou součástí jsou i služby v oblasti digitálního marketingu.

Tržnice

Ve spolupráci se společností Physter Technology jsme dodali rozsáhlý eCommerce systém pro provoz digitální tržnice.

Dodaný systém pokrývá celý proces dodávky produktu od pěstitele nebo výrobce ke koncovému spotřebiteli. Jsou pokryty všechny nákupní tak i logistické procesy včetně reklamací, kontroly kvality a zalistování dodavatele. Klíčovou vlastností řešení je propojení koncového spotřebiletele přímo s pěstitelem nebo výrobcem. Zákazník tak získává prostřednictvím digitálního tržiště přístup k čerstvému zboží stejně jako ve skutečné tržnici.

 

Celá realizace projektu od přijetí prvního impulsu klienta až po termín ostrého spuštění trvala 40 dní. Systém je provozován v plném režimu včetně dohledu a technické podpory 24x7. Jsou zalistovány stovky dodavatelů a realizovány tisíce objednávek.

Realizace digitiální tržnice je pojata jako "mutitenant & multimerchant" řešení, které umožňuje na jedné platformě provozovat více virtuálních obchodů, které zákazník vnímá jako jedno kompaktní tržiště.


Linka451

Projekt Linka451 vznikl na zákadě situace na trhu s knihami během koronakrize, kdy se ukázalo jak křehký je ekosystém vydávání knih a jak výrazně jsou nakladatelé finančně závislí na velkodistributorech a prodejcích.

Podařilo se nám vytvoři tým lidí, jehož jádro tvoří původní tým souciálního projektu Linka451, který jsme rozšířili o nakladatale s dlouholetými zkušenostmi a logistickým zázemí. Zároveň jsme k tomu přidali technoglogii a nástroje digitálního marketingu. Vznikl komerční projekt, který staví na základech férové podpory nakladatelů a zároveň, che přinášet zajímavé knižní tituly v novém balení koncovým čtenářům.

 

Model prodeje knih formou balíčků není jedinečný. Unikátnost spočívá v tom, jak balíčky tvoříme a co je jejich součástí. Balíček tvoří kurátor, který je odpovědný za atraktivnost a kvalitu obsahu. Zároveň spolupracujeme s významnými osobnostmi z různých oborů, kteří dostanou možnost sestavit si "svůj" balíček a nabídnout jej čtenářům, včetně vysvětlení či příběhu proč je takto sestaven.

Nedílnou součástí balíčku je i zachráněná knížka, která díky své vadě nebo nedokonalosti nemůže jít do běžného prodeje. Takovou knihu může každý čtenář zachránit a získat ji jako součást svého zakoupeného balíčku. Více se o projektu můžete dovědět na adrese www.linka451.cz.